Обладнання для кафе, барів і ресторанів

Київ

киевстар 098 085-50-85

Дніпро

мтс050 735-66-88

Кременчук

лайф093 085-90-85

Кошик порожній!

корзина

грилі ролікові

с захисним склом та без

image01

Апарати для шаурми

Електричні, газові. Великий вибір

image01

Тістозмішувачи

великий вибір. відомі бренди

image01

Кондитерські вітрини

Настільні, підлогові. Горизонтальні, вертикальні

image01

Інтернет магазин харчового та кухонного обладнання

«Enjoy-Trade» компанія, що спеціалізується на систематичному комплектном оснащенні підприємств громадського харчування професійним технологічним обладнанням. На Україні команда нашої компанії працює з початку 2010 року. Крім комплексного обладнання спеціалізіруемих приміщень, ми протягом 6 років займаємося роздрібною торгівлею, попередньо допомагаючи клієнтам грамотно підібрати необхідне забезпечення.

Магазин «Enjoy-Trade» - першокласна техніка для облаштування харчових організацій

Також ми створили онлайн магазин «Enjoy-Trade» де Ви маєте можливість купити харчове і технологічне обладнання для кафе, ресторанів, промислових цехів і столових, барів і піцерій, супермаркетів, фаст-фудів, продуктових магазинів і готельних, готельних комплексів. У каталозі нашого сайту Ви знайдете хлібопекарське, теплове, електромеханічне, холодильне, м'ясопереробне, посудомийне і пакувальне кухонне обладнання.

За роки своєї роботи компанія «Enjoy-Trade» отримала грандіозний досвід установки, роздрібної реалізації, якісного сервісного обслуговування високопрофесійних установок на всьому ринку HoReCa. Ринок HoReCa включає в себе цілий ряд різних галузей, які пов'язані з індустріями громадського харчування та гостинності, також до нього ставляться клуби, нічні заклади та інші підприємства.

Перевагою нашої компанії є те, що ми пропонуємо тільки якісне професійне обладнання для великих і дрібних закладів громадського харчування. Ми надаємо установки від знаменитих виробників Італії, Німеччини, Франції, Південної Кореї, Туреччини, Іспанії, також присутній апаратура, створена на території України.

Знамениті торгові марки - гарантія високої якості

У нашому магазині Ви зможете підібрати професійне харчове і технологічне обладнання наступних відомих брендів:

  • Alimacchine, Ceado, Kenwood;
  • Colged, Verona, Kogast, Besser Vacuum;
  • Daewoo, Holek, Lavezzini;
  • Zumex, Cancan, Stalgast, Vitella;
  • Rational, Celme, Roller Grill;
  • Полаір, Орест і інші популярні марки.

Крім того, надане нами устаткування для підприємств громадського харчування успішно функціонує в багатьох зонах таких курортів як: Полісся, Чорне і Азовське море, Карпати, оскільки ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Купити технічне оснащення для кафе, барів або ресторанів - це всього лише 30% виконаної роботи. Тому ми із задоволенням допомагаємо своїм клієнтам вибрати найбільш підходящий варіант, враховуючи потреби, бюджет, обмеження за витратами енергії. До того ж ми надаємо рекомендації по грамотної розстановці, правильній збірці, монтажу і експлуатації купленого Вами кухонного професійного обладнання.

Наші клієнти