Обладнання для кафе, барів і ресторанів

Київ

киевстар 093 085-90-85

Дніпро

мтс050 735-66-88

Кременчук

лайф098 085-50-85

Кошик порожній!

корзина

грилі ролікові

с захисним склом та без

image01

Апарати для шаурми

Електричні, газові. Великий вибір

image01

Тістозмішувачи

великий вибір. відомі бренди

image01

Кондитерські вітрини

Настільні, підлогові. Горизонтальні, вертикальні

image01
image-banner
image-banner
image-banner
image-banner
image-banner

Інтернет магазин харчового та кухонного обладнання

«Enjoy-Trade» компанія, що спеціалізується на систематичному комплектном оснащенні підприємств громадського харчування професійним технологічним обладнанням. На Україні команда нашої компанії працює з початку 2010 року. Крім комплексного обладнання спеціалізіруемих приміщень, ми протягом 6 років займаємося роздрібною торгівлею, попередньо допомагаючи клієнтам грамотно підібрати необхідне забезпечення.

Магазин «Enjoy-Trade» - першокласна техніка для облаштування харчових організацій

Також ми створили онлайн магазин «Enjoy-Trade» де Ви маєте можливість купити харчове і технологічне обладнання для кафе, ресторанів, промислових цехів і столових, барів і піцерій, супермаркетів, фаст-фудів, продуктових магазинів і готельних, готельних комплексів. У каталозі нашого сайту Ви знайдете хлібопекарське, теплове, електромеханічне, холодильне, м'ясопереробне, посудомийне і пакувальне кухонне обладнання.

За роки своєї роботи компанія «Enjoy-Trade» отримала грандіозний досвід установки, роздрібної реалізації, якісного сервісного обслуговування високопрофесійних установок на всьому ринку HoReCa. Ринок HoReCa включає в себе цілий ряд різних галузей, які пов'язані з індустріями громадського харчування та гостинності, також до нього ставляться клуби, нічні заклади та інші підприємства.

Перевагою нашої компанії є те, що ми пропонуємо тільки якісне професійне обладнання для великих і дрібних закладів громадського харчування. Ми надаємо установки від знаменитих виробників Італії, Німеччини, Франції, Південної Кореї, Туреччини, Іспанії, також присутній апаратура, створена на території України.

Знамениті торгові марки - гарантія високої якості

У нашому магазині Ви зможете підібрати професійне харчове і технологічне обладнання наступних відомих брендів:

  • Alimacchine, Ceado, Kenwood;
  • Colged, Verona, Kogast, Besser Vacuum;
  • Daewoo, Holek, Lavezzini;
  • Zumex, Cancan, Stalgast, Vitella;
  • Rational, Celme, Roller Grill;
  • Полаір, Орест і інші популярні марки.

Крім того, надане нами устаткування для підприємств громадського харчування успішно функціонує в багатьох зонах таких курортів як: Полісся, Чорне і Азовське море, Карпати, оскільки ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Купити технічне оснащення для кафе, барів або ресторанів - це всього лише 30% виконаної роботи. Тому ми із задоволенням допомагаємо своїм клієнтам вибрати найбільш підходящий варіант, враховуючи потреби, бюджет, обмеження за витратами енергії. До того ж ми надаємо рекомендації по грамотної розстановці, правильній збірці, монтажу і експлуатації купленого Вами кухонного професійного обладнання.

Наші клієнти