Обладнання для кафе, барів і ресторанів

Київ

киевстар 093 085-90-85

Дніпро

мтс050 735-66-88

Кременчук

лайф098 085-50-85

Кошик порожній!

корзина

Гарантія та сервіс

Гарантійне обслуговування.

При купівлі будь-якого обладнання, крім механічних виробів, Ви отримуєте гарантійний талон, який дає Вам право на безкоштовне сервісне обслуговування в разі поломки або браку купленого товару. Гарантійний талон дійсний по всій території України. Гарантійний термін - 12 місяців від дати продажу, яка вказана на ньому. Хочемо звернути Вашу увагу на умови дії гарантії - гарантія не надається, якщо:

1. Мали місце порушення користувачем правил експлуатації, викладених в інструкції з експлуатації.
2. Виріб має зовнішні механічні пошкодження в результаті неправильного транспортування або експлуатації, а також пошкодження, викликані потраплянням всередину рідини, пилу, комах, гризунів та інших сторонніх предметів.
3. Було стороннє втручання або спроба ремонту виробу невповноваженим на те сервісним центром.
4. Виявлено несанкціоновані зміни в конструкції виробу або використання нестандартних витратних матеріалів і запчастин.
5. Пошкодження сталися внаслідок невідповідності Державним і відомчим стандартам і нормам параметрів підвідних електромереж, водопровідних і каналізаційних мереж.
6. Вироб має відкладення накипу на ТЕНах не залежно від якості використовуваємої води.
7. Виріб має ушкодження, викликані впливом на нього високих (низьких) температур і вогню.
8. Пошкодження виробу відбулися в зв'язку з форс-мажорними обставинами (стихійні лиха, пожежа, затоплення і т.п.)
Фірма-виробник або її партнери ні за яких умов не несуть відповідальності, за будь-якої шкоди (включаючи всі без винятку, випадки втрати прибутків, переривання ділової активності, псування продуктів) пов'язаних з використанням або неможливістю використання купленого вироби. Доставка гарантійного обладнання в сервісний центр продавця здійснюється за рахунок покупця.

Повернення товару.
Згідно ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин і не може бути ним використаний за призначенням (крім обладнання, яке було вироблено на замовлення!).
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.
Споживач має право повернути товар належної якості протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки), якщо триваліший строк не оголошений продавцем (абз. 2 ч. 1 ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів").

Вимоги не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення Вами правил користування товаром або його зберігання. Ви маєте право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника (ч. 14 ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів").
Повернення товару здійснюється силами Покупця і за його рахунок.


Сервіс.

Ремонт несправного обладнання здійснюється за адресою, вказаною в Гарантійному талоні, у всіх обласних центрах України. Детальна інформація про знаходження сервісних центрів вказується менеджером компанії. Залежно від складності поломки, несправне обладнання може бути доставлено в головні сервісні центри в містах Київ, Дніпро.
Доставка несправного обладнання здійснюється за рахунок покупця.

Компанія «Enjoy-Trade» також здійснює післягарантійне обслуговування обладнання. Ми також приймаємо на сервісне обслуговування обладнання, придбане не в нашій компанії. Наші сервісні фахівці завжди допоможуть вам в якісному ремонті та підборі необхідних запасних частин!
Сподіваємося, що кухонне, барне, холодильне, теплове, електромеханічне та інше обладнання, придбане у нас, прослужить Вам не один рік!
З повагою, компанія «Enjoy-Trade»